SHARES
Share on FacebookShareShare on TwitterTweet

Grupele categoriilor de fotbal 11x11 si 2003 (8+1)

 

Astazi a avut loc tragerea la sorti a categoriilor de varsta 99-2000, 2001, 2002 si 2003 (8+1). Echipele au fost repartizate in grupe dupa cum urmeaza:

 

Categoria U16 - '99-2000 
Grupa A Grupa B Grupa C
1. Concordia Chiajna 1. FC Ludogorets 1. CFR 1907 Cluj
2. Delta Tulcea 2. CSM Dunarea Giurgiu 2. FC Brasov '99
3. FC Brasov 2000 3. CS Dinamo '99 3. Sport Team Bucuresti
4. CSS Targoviste 4. Gloria Buzau 4. CSS Slatina
     
Grupa D Grupa E Grupa F
1. Debreceni VSC 1. Regal Atletico Madrid 1. ASA Targu Mures
2. CSS Mangalia 2. CSS Brasovia 2. Pro Team Bucuresti
3. Regal Atletico Madrid 2000 3. CS Coltea 1920 Brasov 3. Unirea Tarlungeni
4. CS Dinamo 2000 4. Inter Galaxy Bucuresti 4. ACS Berceni

 

 

 

Categoria U15 - 2001
Grupa A Grupa B Grupa C
1. Ludogorets FC 1. FC Dinamo 1. Petrolul Ploiesti
2. Pro Team Bucuresti 2. FC Pitesti 08 2. Stars Braila
3. CSS Mangalia 3. FC Brasov 3. Hidro Valcea
4. Steagu Rosu Brasov 4. Dunav Ruse 4. Sport Team Bucuresti
     
Grupa D Grupa E Grupa F
1. Sporting Junior Vaslui 1. Juniorul Bucuresti 1. Viitorul Cluj
2. ACS Viitorul Vidra 2. Forex Brasov 2. CSS Slatina
3. United Soccer Bucuresti 3. Soimii Buzau 3. CSS Brasovia
4. FK Miercurea Ciuc 3. CSS Giurgiu 4. Progresul Calarasi

 

 

Categoria U14 - 2002
Grupa A Grupa B Grupa C
1. Pandurii Targu Jiu 1. FK Uzhhorod 1. Sporting Vaslui
2. CSS Brasovia 2. CSS Campulung 2. CSS Targoviste
3. Dacia Unirea Braila 3. FC Brasov 3. Viitorul Arges
4. Juniorul Bucuresti 4. Sport Team Bucuresti 4. CS Coltea 1920 White
     
  Grupa D  
  1. ASA Targu Mures  
  2. 3 Kids Sport Bucuresti  
  3. AS Didi Junior Iasi  
  4. GSA Nucet  
  5. CS Coltea 1920 Black  

 

 Categoria U13 - 2003 (8+1)
Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
1. CFR Cluj  1. CSS Slatina  1. Dunav Ruse 1. FC Brasov
2. CSM Ramnicul Sarat 2. Viitorul Colceag  2. CSS Pascani  2. GSA Nucet 
3. Steagu Rosu Brasov 3. CS Coltea 1920 Black  3. CSS Mangalia  3. LPS Satu Mare 
4. LPS Vaslui Rosu 4. CS Vulcan  4. CSS Campulung  4. Sepsi OSK 
5. CSS Giurgiu 5. LPS Vaslui Alb  5. CS Coltea 1920 White  5. Juniorul Bucuresti