Brasov Cup IX gazduieste in perioada 17-20 August ultimele partide din cadrul editiei din acest an!

Categoriile 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 si 2010 se vor duela pe terenurile din Brasov pentru titlul de campioana la cea de-a 9-a editie a celui mai mare turneu de fotbal pentru copii si juniori din Romania!

Componenta grupelor si programul jocurilor in perioada 17-20 August pot fi vizionate mai jos..

Componenta Grupelor U14 - 2004
Grupa A Grupa B

Celta Brasov

Dacia Chisinau

Judeide Maker (Israel)

Iany Sport Ploiesti

Pro Team Bucuresti

CSS Brasovia

CSCT Buiucani

CSM Oradea

Sepsi OSK

AFC Harman

Program Categoria U14 - 2004

 

Componenta Grupelor U13 - 2005
Grupa

Celta Brasov

Pro Team Bucuresti

Unirea Slobozia

Judeide Maker (Israel)

Dinamo Bucuresti

FC Brasov

Sepsi OSK

Program Categoria U13 - 2005

 

Componenta Grupelor U12 - 2006
Grupa A Grupa B Grupa C

Celta Brasov

FC Voluntari 1

Chernomorets Balchik

Performer Constanta

 Forex Brasov

FC Voluntari 2

Metalist Kharkiv

Poli Timisoara

Bucegi Rasnov

Concordia Chiajna

Sepsi OSK

FC Cahul

Program Categoria U12 - 2006

 

Componenta Grupelor U11 - 2007
Grupa A Grupa B

Celta Brasov

Sport 4 All Covasna

Viitorul Arges

Sion Saliste

CSM Dorna

 Forex Brasov

Bucegi Rasnov

Real Junior Vaslui

Primavera Deva

Performer Constanta

Program Categoria U11 - 2007

 

Componenta Grupelor U10 - 2008
Grupa A Grupa B Grupa C

Coltea Brasov

Concordia Chiajna

Real Junior Vaslui

Bucegi Rasnov

Dunarea Zimnicea

FC Dinamo Bucuresti

Popesti Leordeni

Forex Brasov

Nordica Iasi

Juniorul Brasov 

Sepsi OSK

FC Volutnari

FK Miercurea Ciuc

Pro Team Bucuresti

ACS Steagu Rosu 

Program Categoria U10 - 2008

 

 

Componenta Grupelor U9 - 2009
Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D

Coltea Brasov 

Forex Brasov

Real Junior Vaslui

Concordia Chiajna

Celta Brasov

Sion Saliste

Portul Constanta

Dinamo Bucuresti

FC Brasov

Performer Constanta

Petrolul 95

ACS Steagu

Steagu Rosu

Popesti Leordeni

FK Miercurea Ciuc

Juniorul Brasov

Program Categoria U9 - 2009

 

Program Categoria U8 - 2010

Go to top