news

Categorie: news

Vineri si Sambata au loc ultimele partide in faza grupelor la categoriile 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 si 2010 !

Duelurile pe muchie de cutit in vederea calificarii ii tin pe micutii fotbalisti cu sufletul la gura si toti participantii asteapta deznodamantul ultimelor meciuri din grupe.

Click pe iconițele de mai jos pentru a vedea clasamentele intermediare ale grupelor Brașov Cup 2017.

Clasamente grupe 2004 Clasamente grupe 2005 Clasamente grupe 2006
Clasamente grupe 2007 Clasamente grupe 2008 Clasamente grupe 2009
   
  Clasamente grupe 2010  

Programul pentru urmatoarele zile poate fi descarcat de mai jos

 Program

2004 & 2005

Program 2006

 
Program 2007 Program 2008 
Program 2009 Program 2010

 *programul poate suferi modificari de ultim moment! Va rugam sa-l studiati cu atentie!

Categorie: news

 

Brasov Cup IX si-a premiat campioanele categoriilor U15 si U13 ! Dupa 4 zile pline de fotbal si faze spectacol, cele mai bune echipe s-au intalnit in marile finale.

In fata spectatorilor de pe Stadionul Carpati, finala categoriei 2003 s-a disputat intre FC Dinamo Bucuresti si Viitorul Cluj Junior. Accidentarile din meciurile anterioare i-au costat pe jucatorii clujenilor, acestia fiind invinsi de "cainii rosii" cu scorul de 6-1. In disputa pentru locurile 3-4, Celta Brasov a castigat dupa loviturile de departajare in fata celor de la FC Dinamo Bucuresti 2004, intr-un meci cu goluri multe si rasturnari de scor, 2-2 in timpul regulamentar si 6-4 dupa loviturile de la 11 metri.

Citește mai departe...

Categorie: news

Prima zi la Brasov Cup la categoriile 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 si 2010 a luat sfarsit!

Stadioanele Carpati si Brasovia au fost gazdele micutilor fotbalisti pe intreaga durata a zilei.

Click pe iconițele de mai jos pentru a vedea clasamentele intermediare ale grupelor dupa prima zi de jocuri la Brașov Cup 2017.

Clasamente grupe 2004 Clasamente grupe 2005 Clasamente grupe 2006
Clasamente grupe 2007 Clasamente grupe 2008 Clasamente grupe 2009
   
  Clasamente grupe 2010  

Programul pentru urmatoarele zile poate fi descarcat de mai jos

 Program

2004 & 2005

Program 2006

 
Program 2007 Program 2008 
Program 2009 Program 2010

 *programul poate suferi modificari de ultim moment! Va rugam sa-l studiati cu atentie!

Categorie: news

Astazi au avut loc ultimele partide din faza grupelor la categoriile U15 si U13!

Stadioanele Carpati, Brasovia si Campo Verde au fost gazdele Brasov Cup IX si astazi.

Click pe iconițele de mai jos pentru a vedea clasamentele intermediare ale grupelor la categoriile U15 (2003) și U13 (2005) de la Brașov Cup 2017.

 
Clasamente grupe U15   Clasamente grupe U13

Programul pentru urmatoarele zile poate fi descarcat de mai jos

 Program

2003

Program

2005 (8+1)

 

Categorie: news

Brasov Cup IX gazduieste in perioada 17-20 August ultimele partide din cadrul editiei din acest an!

Categoriile 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 si 2010 se vor duela pe terenurile din Brasov pentru titlul de campioana la cea de-a 9-a editie a celui mai mare turneu de fotbal pentru copii si juniori din Romania!

Componenta grupelor si programul jocurilor in perioada 17-20 August pot fi vizionate mai jos..

Citește mai departe...

Categorie: news

Perioada 10-13 August gazduieste la Brasov, cea de-a doua parte a turenului BRASOV CUP IX. In acest weekend, pe stadioanele Carpati, Brasovia si Campo Verde Forex (Ghimbav) vor avea loc partidele grupelor de varsta 2003 si 2005 (8+1).

Programul jocurilor poate fi descarcat in format PDF de mai jos si urmarit la rubrica LIVESCORE pentru rezultate gol-cu-gol !

Citește mai departe...

Go to top