Joi - 17 august 2017

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
14:00 U10 C Carpati T3 ACS Steagu Rosu - Pro Team Bucuresti 0-10
14:50 U10 C Carpati T3 Sepsi OSK - FC Voluntari 2-3
15:40 U10 B Carpati T3 Forex Brasov - Popesti Leordeni 2-2
16:30 U10 B Carpati T3 FC Dinamo Bucuresti - Juniorul Brasov 1-4
17:20 U10 A Carpati T3 Coltea Brasov - Concordia Chiajna 2-15
18:10 U10 C Carpati T3 Sepsi OSK - Pro Team Bucuresti 1-3
19:00 U10 A Carpati T3 Real Junior Vaslui - Dunarea Zimnicea 3-0
19:50 U10 B Carpati T3 Nordica Iasi - Forex Brasov 0-5

Vineri - 18 august 2017

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U10 B Carpati T3 Popesti Leordeni - Juniorul Brasov 0-10
9:50 U10 A Carpati T3 Dunarea Zimnicea - Cetate Rasnov 6-0
10:40 U10 C Carpati T3 Pro Team Bucuresti - FK Miercurea Ciuc 2-1
11:30 U10 B Carpati T3 FC Dinamo Bucuresti - Forex Brasov 8-0
12:20 U10 C Carpati T3 Sepsi OSK - ACS Steagu Rosu 11-0
13:10 U10 A Carpati T3 Concordia Chiajna - Cetate Rasnov 2-0
13:10 U10 A - T2 Carpati T3 Real Junior Vaslui - Coltea Brasov 11-0
14:00 U10 B Carpati T3 Nordica Iasi - Popesti Leordeni 2-3
14:50 U10 C Carpati T3 FC Voluntari - ACS Steagu Rosu 11-0
15:40 U10 C Carpati T3 FK Miercurea Ciuc - Sepsi OSK 6-2
16:30 U10 A Carpati T3 Coltea Brasov - Dunarea Zimnicea 0-11
17:20 U10 B Carpati T3 Juniorul Brasov - Forex Brasov 5-0
18:10 U10 A Carpati T3 Concordia Chiajna - Real Junior Vaslui 1-5
19:00 U10 B Carpati T3 Nordica Iasi - FC Dinamo Bucuresti 1-8
19:50 U10 C Carpati T3 Pro Team Bucuresti - FC Voluntari 1-5

Sambata - 19 august 2017

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U10 C Carpati T3 FK Miercurea Ciuc - ACS Steagu Rosu 9-0 
9:50 U10 A Carpati T3 Cetate Rasnov - Coltea Brasov 4-0 
10:40 U10 B Carpati T3 Juniorul Brasov - Nordica Iasi 8-0 
11:30 U10 B Carpati T3 Popesti Leordeni - FC Dinamo Bucuresti 0-2
12:20 U10 A Carpati T3 Real Junior Vaslui - Cetate Rasnov 5-0 
13:10 U10 A Carpati T3 Concordia Chiajna - Dunarea Zimnicea 5-1 
14:00 U10 C Carpati T3 FC Voluntari - FK Miercurea Ciuc 6-1
14:50 U10 Loc 13-15 Carpati T3 Coltea Brasov - Nordica Iasi  2-8
15:40 U10 1/2 Loc 9-12 Carpati T3 Meci 1 Forex Brasov - Cetate Rasnov  0-2
16:30 U10 1/2 Loc 9-12 Carpati T3 Meci 2 AS Popesti Leordeni - Sepsi OSK  1-1
17:20 U10 1/2 Loc 5-8 Carpati T3 Meci 3 Pro Team Bucuresti - Dunarea Zimnicea  0-1
18:10 U10 1/2 Loc 5-8 Carpati T3 Meci 4 FC Dinamo Bucuresti - FK Miercurea Ciuc  1-2
19:00 U10 1/2 Loc 1-4 Carpati T3 Meci 5 Real Junior Vaslui - Juniorul Brasov  1-4
19:50 U10 1/2 Loc 1-4 Carpati T3 Meci 6 FC Voluntari - Concordia Chiajna  2-0

Duminica - 20 august 2017

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
8:00 U10 Loc 13-15 Carpati T3 Nordica Iasi - ACS Steagu  8-6
8:50 U10 Loc 11-12 Carpati T3 Forex Brasov - Sepsi OSK  4-0
9:40 U10 Loc 9-10 Carpati T3 Cetate Rasnov - Popesti Leordeni  1-2
10:30 U10 Loc 13-15 Carpati T3 Coltea Brasov - ACS Steagu  0-8
11:20 U10 Loc 7-8 Carpati T3 Pro Team Bucuresti - Dinamo Bucuresti  2-5
12:10 U10 Loc 5-6 Carpati T3 Dunarea Zimnicea - Miercurea Ciuc  2-1
13:00 U10 Loc 3-4 Carpati T3 Junior Vaslui - Concordia Chiajna  1-0
13:50 U10 Loc 1-2 Carpati T3 Junior Brasov - FC Voluntari  4-2

Go to top