Joi - 18 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
16:00 U8 A Teren 1 Carpati FC Brasov 1 - Celta White 17-1
16:00 U8 D Teren 2 Carpati Junior Brasov - Dunav Ruse 3-1
16:45 U8 C Teren 1 Carpati CSS Brasovia - Celta Black 0-5
17:30 U8 B Teren 1 Carpati Portul C-ta - Otelul Galati 0-4
17:30 U8 B Teren 2 Carpati Bucegi Rasnov - CSM Sighet  0-5
18:15 U8 A Teren 1 Carpati Sportul Onești - Celta Black  6-4
18:15 U8 D Teren 2 Carpati CSS Brasovia - Didi Iasi  1-7
19:00 U8 C Teren 1 Carpati Viitorul Arges - Initial Buc.  1-5
19:00 U8 C Teren 2 Carpati Real Jun. Vaslui - Junior Bv. 1-3 

 

Vineri - 19 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U8 D Teren 1 Carpati Junior Brasov - FC Brasov 2  6-1
9:00 U8 D Teren 2 Carpati Real Jun. Vaslui - Dunav Ruse  2-2
9:45 U8 A Teren 1 Carpati FC Brasov 1 - Viitorul Arges  5-1
9:45 U8 B Teren 2 Carpati CSM Sighet - Otelul Galati  5-2
10:30 U8 C Teren 2 Carpati Oltul Fagaras - CSS Brasovia  6-0
11:15 U8 A Teren 1 Carpati Stars Braila - Initial Bucuresti  1-4
11:15 U8 D Teren 2 Carpati Dunav Ruse - Dinamo Bucuresti  2-1
12:45 U8 A Teren 1 Carpati Viitorul Arges - Stars Braila  2-3
12:00 U8 C Teren 2 Carpati Didi Iasi - Oltul Fagaras 4-4
12:45 U8 B Teren 2 Carpati Otelul Galati - Bucegi Rasnov  0-1
13:30 U8 D Teren 2 Carpati Junior Brasov - Dinamo Bucuresti  12-0
14:15 U8 B Teren 2 Carpati Portul Constanta - CSM Sighet  0-7
14:15 U8 D Teren 1 Carpati Real Junior Vaslui - FC Brasov 2  2-3
15:00 U8 C Teren 2 Carpati Celta Black - Oltul Fagaras  2-6
15:45 U8 A Teren 1 Carpati Initial Bucuresti - Celta White  6-1
15:45 U8 C Teren 2 Carpati Sportul Onesti - Didi Iasi  1-2 
16:30 U8 B Teren 2 Carpati Bucegi Rasnov - Portul Constanta 3-2
17:15 U8 A Teren 1 Carpati Celta White - Stars Braila 0-7
17:15 U8 D Teren 2 Carpati FC Brasov 2 - Dinamo Buc. 5-4 
18:00 U8 C Teren 2 Carpati CSS Brasovia - Sportul Onesti  0-8
18:40 U8 C Teren 1 Carpati Didi Iasi - Celta Black 2-2

 

Sâmbătă - 20 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U8 A Teren 1 Carpati FC Brasov 1 - Initial Bucuresti 5-2 
9:45 U8 A Teren 2 Carpati Celta White - Viitorul Arges  0-8
9:45 U8 D Teren 1 Carpati FC Brasov 2 - Dunav Ruse  1-2
10:30 U8 C Teren 1 Carpati Oltul Fagaras - Sportul Onesti 1-1 
12:00 U8 A Teren 2 Carpati Stars Braila - FC Brasov 1  0-2
12:00 U8 D Teren 1 Carpati Dinamo Bucuresti - Real Jun. Vaslui 1-2 
15:45 U8 "1/4 Loc 9-16" Teren 2 Carpati "Meci 3 Sportul Onesti - Real Jun. Vaslui" 3-0 
15:45 U8 "1/4 Loc 9-16" Teren 1 Carpati "Meci 1 Stars Braila - Portul Constanta" 7-1 
16:30 U8 "1/4 Loc 9-16" Teren 2 Carpati "Meci 4 FC Brasov 2 - Celta Black" 3-5 
16:30 U8 "1/4 Loc 9-16" Teren 1 Carpati "Meci 2 Viitorul Arges - Bucegi Rasnov"  1-2
18:00 U8 "1/4 Loc 1-8" Teren 2 Carpati "Meci 7 Oltul Fagaras - Dunav Ruse" 3-1 
18:00 U8 "1/4 Loc 1-8" Teren 1 Carpati "Meci 5 FC Brasov 1 - Otelul Galati" 1-1(3-2dp) 
18:45 U8 "1/4 Loc 1-8" Teren 2 Carpati "Meci 8 Junior Brasov - Didi Iasi" 4-1 
18:45 U8 "1/4 Loc 1-8" Teren 1 Carpati "Meci 6 CSM Sighet - Initial Buc."  5-1
19:30 U8 Loc 17-19 Teren 3 Carpati CSS Brasovia - Dinamo Buc.  0-5

 

Duminică - 21 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U8 Loc 9-12" Teren 1 Carpati "Meci 9 Stars Braila - Sportul Onesti" 2-1 
9:00 U8 Loc 13-16" Teren 2 Carpati "Meci 11 Portul Constanta - Real Jun. Vaslui" 1-1(1-3dp) 
9:45 U8 Loc 9-12" Teren 1 Carpati "Meci 10 Bucegi Rasnov - Celta Black"  1-3
9:45 U8 Loc 13-16" Teren 2 Carpati "Meci 12 Viitorul Arges - FC Brasov 2"  1-2
10:30 U8 Loc 17-19 Teren 3 Carpati CSS Brasovia - Celta White  2-4
10:30 U8 Loc 5-8" Teren 1 Carpati "Meci 14 Initial Buc. - Didi Iasi"   5-3 
10:30 U8 Loc 1-4" Teren 2 Carpati "Meci 15 FC Brasov 1 - Oltul Fagaras"  1-6
11:15 U8 Loc 5-8" Teren 1 Carpati "Meci 13 Otelul Galati - Dunav Ruse"  4-2
11:15 U8 Loc 1-4" Teren 2 Carpati "Meci 16 CSM Sighet- Junior Brasov"   5-0 
12:00 U8 Loc 17-19 Teren 3 Carpati Celta White - Dinamo Buc.   1-5 
12:00 U8 Loc 13-14 Teren 1 Carpati Real Jun.Vaslui - FC Brasov 2   4-3
12:00 U8 Loc 15-16 Teren 2 Carpati Portul Constanta - Viitorul Arges   0-6
12:45 U8 Loc 7-8 Teren 1 Carpati Dunav Ruse - Didi Iasi  0-9
12:45 U8 Loc 9-10 Teren 2 Carpati Stars Braila - Celta Black  1-2 
12:45 U8 Loc 11-12 Teren 3 Carpati Sportul Onesti - Bucegi Rasnov 13-1 
13:30 U8 Loc 3-4 Teren 1 Carpati FC Brasov 1 - Junior Brasov  2-3 
13:30 U8 Loc 5-6 Teren 2 Carpati Otelul Galati- Initial Bucuresti  2-2(3-2dp) 
14:15 U8 Loc 1-2 Teren 1 Carpati Oltul Fagaras - CSM Sighet  2-5

Go to top