Joi - 25 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
15:00 U13 B Sacele 1 CSS Mangalia - Sepsi OSK 1-1 
15:00 U13 C Sacele 2 CFR Simeria - Celta White 4-0 
16:00 U13 A Sacele 1 GSIB Mangalia - Celta Black  0-13
16:00 U13 A Sacele 2 LPS Iasi - FC Brasov  6-0 
17:00 U13 B Sacele 1 Sepsi OSK - ASC Corona  0-1 
17:00 U13 C Sacele 2 Juniorul Suceava - Pirvulescu Slatina  4-1
18:00 U13 C

Sacele 1

CSM Oradea - Celta White 2-0 
18:00 U13 B Sacele 2 Stars Braila - Viitorul Arad 1-0 
19:00 U13 A Sacele 1 Progresul Spartac - Celta Black  0-1
19:00 U13 B Sacele 2 CSS Mangalia - ASC Corona  0-3

 

Vineri - 26 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U13 C Sacele 1 Juniorul Suceava - CFR Simeria  1-0
9:00 U13 C Sacele 2 CSM Oradea - Pirvulescu Slatina   2-3
10:00 U13 A Sacele 1 LPS Iasi - Progresul Spartac  3-0
10:00 U13 A Sacele 2 FC Brasov - GSIB Mangalia  5-0
11:00 U13 B Sacele 1 Stars Braila - CSS Mangalia 2-0 
11:00 U13 B Sacele 2 Viitorul Arad - ASC Corona  0-1
12:00 U13 C Sacele 1 Juniorul Suceava - CSM Oradea 1-1
12:00 U13 A Sacele 2 Celta Black - FC Brasov 2-2
13:00 U13 A Sacele 1 GSIB Mangalia - Progresul Spartac  0-3
13:00 U13 C Sacele 2 Pirvulescu Slatina - CFR Simeria  6-0
15:00 U13 B Sacele 1 Stars Braila - ASC Corona 2-0 
15:00 U13 A Sacele 2 LPS Iasi - Celta Black 0-1 
16:00 U13 B Sacele 1 Sepsi OSK - Viitorul Arad 1-2 
16:00 U13 C Sacele 2 Juniorul Suceava - Celta White 2-0 
17:00 U13 A Sacele 1 Progresul Spartac - FC Brasov 0-1
17:00 U13 C Sacele 2 CSM Oradea - CFR Simeria  0-0 
18:00 U13 A Sacele 1 LPS Iasi - GSIB Mangalia  6-0
18:00 U13 B Sacele 2 Stars Braila - Sepsi OSK   2-2 
19:00 U13 C Sacele 1 Celta White - Pirvulescu Slatina  1-1
19:00 U13 B Sacele 2 Viitorul Arad - CSS Mangalia  2-0

 

Sâmbătă - 27 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U13 "Loc 1-8 1/4" Sacele 1 "Meci 1 Celta Black - Viitorul Arad"  3-0
9:00 U13 Loc 13-15 Sacele 2 GSIB Mangalia - Celta White  0-6 
10:00 U13 "Loc 1-8 1/4" Sacele 1 "Meci 2 Pirvulescu Slatina - Corona Brasov" 2-0 
10:00 U13 "Loc 9-12 1/2" Sacele 2 "Meci 5 CSM Oradea - Progresul Spartac" 3-2 
11:00 U13 "Loc 1-8 1/4" Sacele 1 "Meci 3 LPS Iasi - Juniorul Suceava"  1-1(2-3dp)
11:00 U13 "Loc 9-12 1/2" Sacele 2 "Meci 6 Sepsi OSK - CFR Simeria"  2-1 
12:00 U13 "Loc 1-8 1/4" Sacele 1 "Meci 4 Stars Braila - FC Brasov" 4-1 
12:00 U13 Loc 13-15 Sacele 2 CSS Mangalia - Celta White 2-1 
16:00 U13 "Loc 5-8 1/2" Sacele 1 "Meci 7 Viitorul Arad -Corona Brasov"  0-1
17:00 U13 "Loc 5-8 1/2" Sacele 1 "Meci 8 LPS Iasi -Fc Brasov"  6-1
18:00 U13 "Loc 1-4 1/2" Sacele 1 "Meci 9 Celta Black - Pirvulescu Slatina"  1-1, 2-3 d.p
19:00 U13 "Loc 1-4 1/2" Sacele 1 "Meci 10 Juniorul Suceava - Stars Braila"  3-0

 

Duminică - 28 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U13 Loc 13-15 Sacele 1 CSS Mangalia - GSIB Mangalia 6-0
9:00 U13 Loc 11-12 Sacele 2 Progresul Spartac - CFR Simeria  2-1
10:00 U13 Loc 9-10 Sacele 1 CSM Oradea - Sepsi OSK  1-1, 4-3 d.p.
10:00 U13 Loc 5-6 Sacele 2 Corona Brasov - LPS Iasi  0-4
11:00 U13 Loc 3-4 Sacele 1 Celta Black - Stars Braila  2-1
11:00 U13 Loc 7-8 Sacele 2 Viitorul Arad - FC Brasov  2-0
12:00 U13 Loc 1-2 Sacele 1 Pirvulescu Slatina - Juniorul Suceava  2-4

Go to top