Joi - 18 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
15:00 U12 A Teren 1 Sacele Sepsi OSK - Junior Brasov  0-6
16:00 U12 B Teren 2 Sacele FC Brasov 2 - Sportul Onesti  0-8
16:00 U12 D Teren 1 Sacele CSS Slatina - Junior Galati  2-1
16:50 U12 B Teren 2 Sacele Dinamo Rosu - Kinder Targoviste  2-0
16:50 U12 D Teren 1 Sacele Celta Black - CSCT Buiucani  0-2
17:40 U12 C Teren 2 Sacele FC Brasov 1 - Initial Bucuresti  3-0
17:40 U12 C Teren 1 Sacele Celta White - FC Dinamo Alb  0-3
18:30 U12 A Teren 2 Sacele Pro Team Galben - Pajura Husi   0-0 
18:30 U12 A Teren 1 Sacele Mircea Eliade - Sepsi OSK   3-0 
19:20 U12 B Teren 2 Sacele Pro Team Negru - FC Brasov 2  1-1
19:20 U12 C Teren 1 Sacele CSM Oradea - Celta White   4-0 

 

Vineri - 19 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U12 B Teren 1 Sacele Dinamo Rosu - Pro Team Negru 4-0
9:00 U12 B Teren 2 Sacele Sportul Onesti - Kinder Targoviste 0-3
9:50 U12 C Teren 1 Sacele Dinamo Alb - Initial Bucuresti 2-3
9:50 U12 B Teren 2 Sacele FC Brasov 1 - CSM Oradea 1-1
10:40 U12 A Teren 1 Sacele Pro Team Galben - Junior Brasov 2-2
10:40 U12 A Teren 2 Sacele Pajura Husi - Mircea Eliade 1-1
11:30 U12 B Teren 1 Sacele Dinamo Rosu - Sportul Onesti 1-1
11:30 U12 B Teren 2 Sacele Kinder Targoviste - FC Brasov 2 3-0
12:20 U12 C Teren 1 Sacele FC Brasov 1 - Dinamo Alb 0-0
12:20 U12 D Teren 2 Sacele CSCT Buiucani - CSS Slatina 1-0
13:10 U12 A Teren 1 Sacele Mircea Eliade - Junior Brasov  0-0
13:10 U12 D Teren 2 Sacele Celta Black - Junior Galati  6-0
14:00 U12 C Teren 2 Sacele FC Brasov 1 - Celta White  2-0
14:50 U12 B Teren 1 Sacele Sportul Onesti - Pro Team Negru  8-0
14:50 U12 D Teren 2 Sacele Celta Black - CSS Slatina  1-0
16:10 U12 A Teren 1 Sacele Sepsi OSK - Pajura Husi  0-5
16:10 U12 D Teren 2 Sacele Junior Galati - CSCT Buiucani  0-5
17:00 U12 C Teren 1 Sacele CSM Oradea -Dinamo Alb  3-0
17:00 U12 C Teren 2 Sacele Celta White - Initial Bucuresti  0-4
17:50 U12 A Teren 1 Sacele Pro Team Galben - Sepsi OSK  4-1
17:50 U12 A Teren 2 Sacele Pajura Husi - Junior Brasov  0-2
18:40 U12 B Teren 1 Sacele Dinamo Rosu - FC Brasov 2  1-0
18:40 U12 B Teren 2 Sacele Kinder Targoviste - Pro Team Negru 6-0
19:30 U12 A Teren 1 Sacele Mircea Eliade - Pro Team Galben  0-0
19:30 U12 C Teren 2 Sacele CSM Oradea - Initial Bucuresti 5-0

 

Sâmbătă - 20 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U12 "1/4 Loc 9-16" Teren 1 Sacele "Meci 5 LPS Mircea Eliade - FC Brasov 2"  5-0 
9:00 U12 "1/4 Loc 9-16" Teren 2 Sacele "Meci 6 Pajura Husi - Sportul Onesti"  0-3
9:50 U12 "1/4 Loc 9-16" Teren 1 Sacele "Meci 7 Initial Buc. - Junior Galati" 3-0
9:50 U12 "1/4 Loc 1-8" Teren 2 Sacele "Meci 1 Junior Brasov - Kinder Targoviste"  0-2
10:40 U12 "1/4 Loc 9-16" Teren 1 Sacele "Meci 8 CSS Slatina - Dinamo Alb"  0-2
10:40 U12 "1/4 Loc 1-8" Teren 2 Sacele "Meci 2 Dinamo Rosu - Pro Team Galben"  2-1
11:30 U12 "1/4 Loc 1-8" Teren 1 Sacele "Meci 3 CSM Oradea - Celta Black"  0-0, 3-2 d.p.
11:30 U12 "1/4 Loc 1-8" Teren 2 Sacele "Meci 4 CSCT Buiucani - FC Brasov 1"  0-0, 3-2 d.p.
12:20 U12 "1/2 Loc 13-16" Teren 1 Sacele "Meci 9 FC Brasov 2 - Junior Galati"  0-0, 3-2 d.p.
12:20 U12 "1/2 Loc 13-16" Teren 2 Sacele "Meci 10 Pajura Husi - CSS Slatina"  0-0, 4-3 d.p.
13:10 U12 "1/2 Loc 9-12" Teren 1 Sacele "Meci 11 LPS Mircea Eliade - Initial Buc."  1-2
13:10 U12 "1/2 Loc 9-12" Teren 2 Sacele "Meci 12 Sportul Onesti- Dinamo Alb"  0-0, 2-3 d.p.
14:00 U12 "1/2 Loc 5-8" Teren 1 Sacele "Meci 13 Junior Brasov - Celta Black"  0-0, 2-3 d.p.
14:00 U12 "1/2 Loc 5-8" Teren 2 Sacele "Meci 14 Pro Team Galben - FC Brasov 1"  1-1, 2-3 d.p.
14:50 U12 "1/2 Loc 1-4" Teren 1 Sacele "Meci 15 Kinder Targoviste - CSM Oradea"  2-1
14:50 U12 Loc 17-19 Teren 2 Sacele Sepsi OSK - Pro Team Negru 2-1
15:40 U12 "1/2 Loc 1-4" Teren 1 Sacele "Meci 16 Dinamo Rosu - CSCT Buiucani"  1-1, 6-7 d.p.
16:45 U12 Loc 17-19 Teren 1 Sacele Sepsi OSK - Celta White 0-0

 

Duminică - 21 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:50 U12 Loc 13-14 Teren 1 Sacele FC Brasov 2 - Pajura Husi 1-3
9:50 U12 Loc 15-16 Teren 2 Sacele Junior Galati - CSS Slatina  0-2
10:40 U12 Loc 11-12 Teren 2 Sacele LPS Mircea Eliade - Sportul Onesti 0-1
10:40 U12 Loc 9-10 Teren 1 Sacele Initial Buc. - Dinamo Alb 0-2
11:30 U12 Loc 7-8 Teren 2 Sacele Junior Brasov - Pro Team Galben 4-0
11:30 U12 Loc 5-6 Teren 1 Sacele Celta Black - FC Brasov 1 1-0
12:20 U12 Loc 17-19 Teren 2 Sacele Pro Team Negru - Celta White 0-2
12:20 U12 Loc 3-4 Teren 1 Sacele CSM Oradea - Dinamo Rosu  0-1
13:10 U12 Loc 1-2 Teren 1 Sacele Kinder Targoviste - CSCT Buiucani 2-0

Go to top