Joi - 18 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
16:30 U11 A Teren 1 Metrom Bucegi Rasnov - Luceafarul Cluj  0-3
16:30 U11 D Teren 2 Metrom Sepsi OSK - Celta White  0-1
17:20 U11 C Teren 1 Metrom Stars Braila - ASC Corona Bv.  0-4
17:20 U11 B Teren 2 Metrom Chernomorets Balchik - Pro Team Buc   0-3 
18:10 U11 D Teren 1 Metrom Kinder Targoviste - Sepsi OSK   8-0 
18:10 U11 C Teren 2 Metrom Celta Black - Dunarea Galati   8-0 
19:00 U11 D Teren 2 Metrom Academia Hagi - Celta White  1-0
19:00 U11 A Teren 1 Metrom CSS Slatina - Luceafarul Cluj   1-1 
19:50 U11 B Teren 1 Metrom Portul Calarasi - Sportul Chisinau   7-0 
19:50 U11 A Teren 2 Metrom Juniorul Buc. - Sportul Onesti   4-0 

 

Vineri - 19 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:30 U11 A Teren 1 Metrom CSS Slatina - Juniorul Bucuresti 0-5
9:30 U11 A Teren 2 Metrom Sportul Onesti - Bucegi Rasnov 1-2
10:30 U11 B Teren 1 Metrom Portul Calarasi - Chernomorets Balchik 3-1
10:30 U11 C Teren 2 Metrom ASC Corona Bv. - Celta Black 1-2
11:30 U11 B Teren 2 Metrom Sportul Chisinau - Pro Team Bucuresti 1-6
11:30 U11 C Teren 1 Metrom Stars Braila - Dunarea Galati 2-0
12:30 U11 A Teren 2 Metrom Juniorul Buc. - Bucegi Rasnov 6-1
13:30 U11 D Teren 1 Metrom Kinder Targoviste - Celta White 3-0
13:30 U11 D Teren 2 Metrom Sepsi OSK - Academia Hagi 0-2
14:30 U11 B Teren 1 Metrom Portul Calarasi - Pro Team Bucuresti 1-2
14:30 U11 B Teren 2 Metrom Sportul Chisinau - Chernomorets Balchik  0-3
15:30 U11 C Teren 1 Metrom ASC Corona Bv. - Dunarea Galati  4-1
15:30 U11 C Teren 2 Metrom Stars Braila - Celta Black  1-1
16:30 U11 D Teren 1 Metrom Kinder Targoviste - Academia Hagi  1-1
16:30 U11 A Teren 2 Metrom Lucefarul Cluj - Sportul Onesti  5-1
17:30 U11 A Teren 2 Metrom CSS Slatina - Bucegi Rasnov  3-1
18:30 U11 A Teren 2 Metrom Luceafarul Cluj - Juniorul Bucuresti  3-1
19:00 U11 A Teren 2 Metrom CSS Slatina - Sportul Onesti  1-1

 

Sâmbătă - 20 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U11 "1/4 Loc 9-16" Teren 1 Metrom "Meci 5 CSS Slatina - Sportul Chisinau"  2-0  
9:00 U11 "1/4 Loc 9-16" Teren 2 Metrom "Meci 6 Bucegi Rasnov - Chernomorets Balchik" 1-4
10:00 U11 "1/4 Loc 9-16" Teren 1 Metrom "Meci 7 Stars Braila - Sepsi OSK"  2-0
10:00 U11 "1/4 Loc 9-16" Teren 2 Metrom "Meci 8 Celta White - Dunarea Galati" 3-0
11:00 U11 "1/4 Loc 1-8" Teren 1 Metrom "Meci 1 Luceafarul Cluj - Portul Calarasi"  0-0, 5-4 d.p.
11:00 U11 "1/4 Loc 1-8" Teren 2 Metrom "Meci 2 Pro Team Buc. - Juniorul Buc." 0-5
12:00 U11 "1/4 Loc 1-8" Teren 1 Metrom "Meci 3 Celta Black - Academia Hagi" 2-0
12:00 U11 "1/4 Loc 1-8" Teren 2 Metrom "Meci 4 Kinder Targoviste - Corona Bv." 2-1
13:00 U11 "1/2 Loc 13-16" Teren 1 Metrom "Meci 9 Sportul Chisinau - Sepsi OSK" 1-2
13:00 U11 "1/2 Loc 13-16" Teren 2 Metrom "Meci 10 Bucegi Rasnov - Dunarea Galati" 1-1, 2-3 d.p.
14:00 U11 "1/2 Loc 9-12" Teren 1 Metrom "Meci 11 CSS Slatina - Stars Braila"  2-2, 2-3 d.p.
14:00 U11 "1/2 Loc 9-12" Teren 2 Metrom "Meci 12 Chernomorets Balchik - Celta White"  1-1, 2-1 d.p.
15:00 U11 "1/2 Loc 5-8" Teren 1 Metrom "Meci 13 Portul Calarasi - Academia Hagi"  1-4
15:00 U11 "1/2 Loc 5-8" Teren 2 Metrom "Meci 14 Pro Team Buc. - Corona Bv."  2-1
16:00 U11 "1/2 Loc 1-4" Teren 1 Metrom "Meci 15 Luceafarul Cluj - Celta Black" 2-1
17:00 U11 Loc 15-17 Teren 2 Metrom Sportul Chisinau - Sportul Onesti 0-1
17:00 U11 "1/2 Loc 1-4" Teren 1 Metrom "Meci 16 Juniorul Buc. - Kinder Targoviste"  1-4

 

Duminică - 21 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U11 Loc 15-17 Teren 1 Metrom Bucegi Rasnov - Sportul Onesti  1-3
10:00 U11 Loc 13-14 Teren 1 Metrom Sepsi OSK - Dunarea Galati  1-3
11:00 U11 Loc 11-12 Teren 2 Metrom CSS Slatina - Celta White 1-1, 3-4 d.p.
11:00 U11 Loc 9-10 Teren 1 Metrom Stars Braila - Chernomorets Balchik  1-0
12:00 U11 Loc 7-8 Teren 2 Metrom Portul Calarasi - Corona Bv.  2-0
12:00 U11 Loc 5-6 Teren 1 Metrom Academia Hagi - Pro Team Buc.  0-2
13:00 U11 Loc 3-4 Teren 1 Metrom Celta Black - Juniorul Buc.  0-2
14:00 U11 Loc 1-2 Teren 1 Metrom Luceafarul Cluj - Kinder Targoviste  0-0, 3-4. d.p.

Go to top