Joi - 18 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
16:30 U10 A Teren 6 Carpati Celta White - Atletico M. Timisoara 1-5
17:20 U10 B Teren 7 Carpati Junior Galati - Initial Buc. 10-0
17:20 U10 B Teren 6 Carpati Kinder Braila - Celta Black 0-3
18:10 U10 A Teren 6 Carpati Atletico M. Timisoara - Real Jun. Vaslui 5-1
18:10 U10 C Teren 7 Carpati Speranta Tg. Mures - Sportul Chisinau 5-0
19:00 U10 C Teren 6 Carpati Juniorul Buc. - ASC Corona Bv. 1-1
19:00 U10 A Teren 7 Carpati Celta White - Pro Team Buc. 2-2

 

Vineri - 19 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
10:00 U10 B Teren 6 Carpati Kinder Braila - Initial Bucuresti 5-1 
10:00 U10 C Teren 7 Carpati Juniorul Bucuresti - Sportul Chisinau 8-0 
11:00 U10 A Teren 6 Carpati Viitorul Arges - Pro Team Bucuresti 4-0 
11:00 U10 C Teren 7 Carpati Petrolul 95 Ploiesti - ASC Corona Brasov 3-3
12:00 U10 A Teren 6 Carpati Celta White - Real Jun. Vaslui 2-1
13:00 U10 C Teren 7 Carpati Speranta Tg Mures - Petrolul 95 Ploiesti 0-3 
13:00 U10 A Teren 6 Carpati Atletico M. Timisoara - Viitorul Arges 2-2
14:00 U10 B Teren 6 Carpati Junior Galati - Celta Black 0-2
16:00 U10 C Teren 7 Carpati ASC Corona Brasov - Speranta Tg Mures 1-0 
16:00 U10 B Teren 6 Carpati CSM Codlea - Celta Black 0-3
17:00 U10 A Teren 7 Carpati Pro Team Bucuresti - Atletico M. Timisoara 0-8
17:00 U10 A Teren 6 Carpati Real Jun. Vaslui - Viitorul Arges  0-10
18:00 U10 B Teren 7 Carpati Junior Galati - Kinder Braila 5-1 
18:00 U10 B Teren 6 Carpati CSM Codlea - Initial Bucuresti 0-3
19:00 U10 C Teren 7 Carpati Juniorul Bucuresti - Petrolul 95 Ploiesti  0-1

 

Sâmbătă - 20 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U10 C Teren 6 Carpati Sportul Chisinau - ASC Corona Brasov 2-6
9:00 U10 B Teren 7 Carpati Junior Galati - CSM Codlea 3-0
10:00 U10 A Teren 6 Carpati Celta White - Viitorul Arges  1-6
10:00 U10 C Teren 7 Carpati Speranta Tg Mures - Juniorul Bucuresti  0-2
11:00 U10 C Teren 6 Carpati Petrolul 95 Ploiesti - Sportul Chisinau 4-0
11:00 U10 A Teren 7 Carpati Pro Team Bucuresti - Real Jun. Vaslui  3-2
12:00 U10 B Teren 6 Carpati Initial Bucuresti - Celta Black  1-5
12:00 U10 B Teren 7 Carpati Kinder Braila - CSM Codlea  3-0
16:00 U10 Loc 13-15 Teren 6 Carpati CSM Codlea - Sportul Chisinau  0-3
16:50 U10 Loc 9-12 Teren 7 Carpati Initial Buc - Speranta Tg. M. 0-3
16:50 U10 Loc 9-12 Teren 6 Carpati Pro Team Buc. - Celta White  3-0 
17:40 U10 "1/4 Loc 1-8" Teren 7 Carpati "Meci 2 Celta Black - Kinder Braila" 6-2
17:40 U10 "1/4 Loc 1-8" Teren 6 Carpati "Meci 1 Viitorul Arges - Juniorul Buc."

 4-1

18:30 U10 "1/4 Loc 1-8" Teren 7 Carpati "Meci 4 Junior Galati - Corona Bv."  2-0
18:30 U10 "1/4 Loc 1-8" Teren 6 Carpati "Meci 3 Petrolul 95 - Atletico M. Tm."  2-3
19:20 U10 Loc 9-12 Teren 7 Carpati Celta White - Initial Buc  3-0
19:20 U10 Loc 9-12 Teren 6 Carpati Pro Team Buc. - Speranta Tg. Mures  2-0

 

Duminică - 20 august 2016

Ora Cat. Gr. Teren Meci Scor
9:00 U10 "1/2 Loc 5-8" Teren 6 Carpati "Meci 5 Juniorul Buc. - Kinder Braila"  2-2, 2-0 d.p
9:00 U10 "1/2 Loc 5-8" Teren 7 Carpati "Meci 6 Petrolul - Corona Bv."  4-1 
9:50 U10 Loc 13-15 Teren 6 Carpati Real Jun. Vs. - CSM Codlea  3-0 
9:50 U10 "1/2 Loc 1-4" Teren 7 Carpati "Meci 8 Viitorul Arges - Celta Black"  5-2 
10:40 U10 "1/2 Loc 1-4" Teren 6 Carpati "Meci 7 Atletico M. Tm. - Junior Galati"  5-3 
10:40 U10 Loc 9-12 Teren 7 Carpati Pro Team Buc. - Initial Buc.  3-0 
11:30 U10 Loc 7-8 Teren 6 Carpati Kinder Braila - Corona Bv  2-2, 3-2 d.p.
11:30 U10 Loc 9-12 Teren 7 Carpati Speranta Tg. M. - Celta White  2-1 
12:20 U10 Loc 5-6 Teren 6 Carpati Juniorul Buc. - Petrolul  0-4 
12:20 U10 Loc 13-15 Teren 7 Carpati Real Jun. Vs. - Sportul Chisinau  7-1 
13:10 U10 Loc 3-4 Teren 6 Carpati Junior Galati - Celta Black  0-1 
14:00 U10 Loc 1-2 Teren 6 Carpati Atletico M. Tm. - Viitorul Arges  6-1 

Go to top